Polska, ort, 1612

Polska, ort, 1612

Polska, ort, 1612

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 22-02-2018 21:59:20
153818
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1612, Gdańsk, kropka nad łapą niedźwiedzia, kulki po bokach krzyża nad herbem miasta, kropka pomiędzy D i L na awersie wysoko umiejscowiona
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: awers wybity uszkodzonym stemplem, krążek wycięty z końcówki blaszki
Literatura: Shatalin GD12-5 (R3)

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 1070

1)  840 zł
2)  840 zł
3)  800 zł
4)  720 zł
5)  680 zł
6)  640 zł
7)  580 zł
8)  490 zł
9)  470 zł
10)  460 zł
11)  440 zł
12)  420 zł
13)  390 zł
14)  380 zł
15)  360 zł