Polska, szóstak, 1623

Polska, szóstak, 1623

Polska, szóstak, 1623

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 22-02-2018 21:46:20
154015
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szóstak, 1623, Kraków, data na końcu napisu otokowego, herb Sas pod popiersiem
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: piękny, delikatna patyna
Literatura: Kop. 1258

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 443

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  200 zł
5)  150 zł
6)  140 zł
7)  135 zł
8)  130 zł
9)  60 zł