Polska, 500 złotych, 1.03.1940

Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aukcja zakończyła się 22-02-2018 20:50:40
153702
Opis: Polska - Generalna Gubernia 1939-1945 - Bank Emisyjny w Polsce, 500 złotych, 1.03.1940, seria A, numeracja 1264839, fałszerstwo ZWZ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złamane, naprawione naddarcia na marginesach, po konserwacji, bardzo rzadki, niespotykany w handlu
Literatura: Lucow 802 (R5), Miłczak 98c, Ros. - patrz 578

Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 490

1)  2 400 zł
2)  2 300 zł
3)  1 750 zł
4)  1 600 zł
5)  1 550 zł
6)  1 500 zł
7)  900 zł