wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław, Suchanek Adam - Corpus Nummorum Civitas Elbingensis; G..

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 22-02-2018 20:31:40
153710
Opis: wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław, Suchanek Adam - Corpus Nummorum Civitas Elbingensis; Gdańsk 2003
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 304 strony formatu ok. A4, bogato ilustrowane, wycena w tekście dla 3 stanów zachowania, obejmuje ogromny katalog monet, medali i banknotów, twarda oprawa

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 220

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  100 zł