Polska, plakieta ( medalion ) sygnowana; NAKŁAD I ODLEW FAB; MINTERA. Popiersie St..

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 22:50:20
153815
Opis: Polska - XIX w., plakieta ( medalion ) sygnowana; NAKŁAD I ODLEW FAB; MINTERA. Popiersie Stanisława Leszczyńskiego w lewo, napis STAN LESZCZYŃSKI w otoku
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 262.70 g, 130 mm, z zawieszką, późniejszy odlew
Literatura: Strzałkowski - Minter 23, Lwowska Narodowa Galeria Sztuki 897

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 365

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  240 zł