Polska, plakieta ( medalion ) sygnowany: NAKŁAD I ODLEW FAB;,MINTERA. Popiersie Wł..

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 22:50:00
153816
Opis: Polska - XX w., plakieta ( medalion ) sygnowany: NAKŁAD I ODLEW FAB;,MINTERA. Popiersie Władysława Łokietka w zbroi w prawo, napis WŁAD ŁOKIETEK w otoku
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 209.48 g, 128 mm, z zawieszką, późnieszy odlew
Literatura: Strzałkowski - Minter 3, Lwowska Narodowa Galeria Sztuki 902

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 915

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  400 zł
4)  240 zł