Polska, talar, 1636

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, talar, 1636

Polska, talar, 1636

Cena wylicytowana: 4 600 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 21:49:40
153812
Opis: Polska - Władysław IV Waza 1633-1648 - monety koronne, talar, 1636, Bydgoszcz, Aw: Półpostać króla w koronie w prawo, VLADIS IIII D G REX PO M D LIT RVS PRVS MA, Rw: Tarcza herbowa, SAM LIV NE NO SVE GOT VAND Q HR REX
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 28.72 g, ciemna patyna
Literatura: Dostych 36.2.01 A (R6), Dav. 4326, Tyszkiewicz 8 mk

Cena końcowa: 4 600 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 536

1)  4 600 zł
2)  4 500 zł
3)  4 300 zł
4)  4 100 zł
5)  1 950 zł
6)  1 900 zł
7)  1 850 zł
8)  1 800 zł