Polska, trojak, 1557

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1557

Polska, trojak, 1557

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 21:30:00
153287
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - miasto Gdańsk, trojak, 1557, Gdańsk, popiersie króla bez obwódki, bez lilijek pod datą
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: wybite uszkodzonym stemplem awersu, resztki patyny
Literatura: Iger G.57.2 (R3), Kop. 7368 (R3)

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 484

1)  2 500 zł
2)  2 400 zł
3)  1 850 zł
4)  1 850 zł
5)  1 750 zł
6)  1 200 zł
7)  660 zł