Polska, medal nagrodowy z Wystawy Higieniczno-Lekarskiej i Dydaktyczno-Przyrodniczej w 1888 we Lwowie

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 22:50:40
152803
Opis: Polska - XIX wiek - Galicja, medal nagrodowy z Wystawy Higieniczno-Lekarskiej i Dydaktyczno-Przyrodniczej w 1888 we Lwowie, autorstwa Aleksandra Andrzeja Schindlera; Aw: W czterolistnej rozecie LWÓW / MEDAL ZASŁUGI / 1888, wokoło WYSTAWA HIGIENICZNO-LEKARSKA I DYDAKTYCZNO-PRZYRODNICZA; Rw: Kobieta w stroju antycznym na wprost trzymająca oburącz wijącego się węża, stojąca na postumencie z inskrypcją HYGIEA, wokoło wieniec laurowo-dębowy
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 36 mm, pięknie zachowany, w oryginalnym nieco uszkodzonym pudełku
Literatura: Przemysł-Sztuka-Polityka 372

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 459

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  250 zł
4)  185 zł
5)  150 zł
6)  90 zł