wydawnictwa polskie, Kokociński Lech - Pieniądz papierowy na ziemiach polskich, Paper money in Poland, wydanie II

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 20:31:00
153324
Opis: wydawnictwa polskie, Kokociński Lech - Pieniądz papierowy na ziemiach polskich, Paper money in Poland, wydanie II, Warszawa 2000
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 208 stron, piękne kolorowe ilustracje oraz opis w języku polskim i angielskim, twarda oprawa w płótno z obwolutą, duży format

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 750

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  95 zł
5)  75 zł
6)  65 zł