czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, kompletny rocznik 1902 (3 zeszyty)

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2018 20:31:20
152466
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, kompletny rocznik 1902 (3 zeszyty)
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: w broszurowych oprawach, strony nieprzycięte introligatorsko - do oprawienia w wolumin

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 424

1)  130 zł
2)  125 zł