Watykan (Państwo Kościelne), set rocznikowy, 1995

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:32:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Watykan (Państwo Kościelne), set rocznikowy, 1995

Watykan (Państwo Kościelne), set rocznikowy, 1995

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:32:00
Numer:
151709
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Jan Paweł II 1978-2005, set rocznikowy, 1995, XVII rok pontyfikatu. W skład zestawu wchodzą: 10 lirów, 20 lirów, 50 lirów, 100 lirów, 200 lirów, 500 lirów oraz 1000 lirów
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: łącznie 7 monet w oryginalnym opakowaniu
Literatura: KM Y 262, Y 263, Y 264, Y 265, Y 266, Y 267, Y 268

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 353

— Oferty —

18-01-2018 21:59:19 przez: 055166
1)  110 zł
18-01-2018 22:31:53 przez: 055177
2)  110 zł
18-01-2018 22:31:50 przez: 055278
3)  80 zł
09-01-2018 16:55:11 przez: 054931
4)  60 zł

« powrót do listy