Rosja, rubel, 1843 СПБ АЧ

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:28:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, rubel, 1843 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1843 СПБ АЧ

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:28:00
Numer:
205235
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1843 СПБ АЧ, Petersburg, ogon Orła z 9 piór, 8 gałązek laurowych
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Bitkin 202, Adrianov 1843в

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 357

— Oferty —

18-01-2018 22:27:51 przez: 054857
1)  330 zł
13-01-2018 08:26:21 przez: 054819
2)  320 zł
13-01-2018 13:17:16 przez: 054872
3)  310 zł
11-01-2018 21:01:43 przez: 055145
4)  250 zł

« powrót do listy