Rosja, rubel, 1841 СПБ НГ

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:27:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, rubel, 1841 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1841 СПБ НГ

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:27:20
Numer:
205233
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1841 СПБ НГ, Petersburg, na obrzeżu СЕР 83 1/3 ПРОБЫ 4 ДОЛ 27 21/25 ДОЛИ
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: wyraźnie wybity, rzadki
Literatura: Bitkin 193 (R1), Adrianov 1841в

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 184

— Oferty —

18-01-2018 22:27:11 przez: 055324
1)  760 zł
18-01-2018 22:27:19 przez: 054857
2)  740 zł
15-01-2018 00:18:26 przez: 055199
3)  430 zł
13-01-2018 08:22:56 przez: 054819
4)  420 zł
13-01-2018 13:18:47 przez: 054872
5)  410 zł
11-01-2018 21:02:07 przez: 055145
6)  270 zł
10-01-2018 23:49:05 przez: 054933
7)  250 zł
08-01-2018 20:00:44 przez: 054842
8)  240 zł

« powrót do listy