Rosja, rubel, 1841

Rosja, rubel, 1841

Rosja, rubel, 1841

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:27:00
151704
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1841, Petersburg, na obrzeżu СЕР 83 1/3 ПРОБЫ 4 ДОЛ 82 14/25 ДОЛИ
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: piękna kolorowa patyna
Literatura: Bitkin 192, Adrianov 1841а

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 762

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  540 zł
4)  520 zł
5)  490 zł
6)  420 zł
7)  380 zł