Niemcy, talar, 1770 EDC

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:02:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1770 EDC

Niemcy, talar, 1770 EDC

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:02:00
Numer:
151488
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August III 1763-1806, talar, 1770 EDC, Drezno
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Dav. 2690, Schnee 1073

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 197

— Oferty —

18-01-2018 22:01:21 przez: 055457
1)  300 zł
18-01-2018 22:00:47 przez: 054825
2)  290 zł
18-01-2018 21:59:00 przez: 054817
3)  280 zł
18-01-2018 21:48:56 przez: 055179
4)  260 zł
18-01-2018 21:31:12 przez: 055487
5)  250 zł
18-01-2018 14:17:28 przez: 055482
6)  240 zł
13-01-2018 08:41:30 przez: 054861
7)  210 zł
11-01-2018 21:46:37 przez: 054989
8)  195 zł
11-01-2018 21:43:53 przez: 055143
9)  190 zł
11-01-2018 20:54:51 przez: 055145
10)  185 zł
08-01-2018 20:41:43 przez: 054852
11)  160 zł
08-01-2018 20:05:19 przez: 054842
12)  155 zł
08-01-2018 19:09:07 przez: 054828
13)  150 zł

« powrót do listy