Niemcy, talar, 1588

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:01:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1588

Niemcy, talar, 1588

Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:01:40
Numer:
151584
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Krystian I 1586-1591, talar, 1588, Drezno, Aw: popiersie z krótkim mieczem w prawo, CHRISTIAN D G DVX SAXO SA ROMA IMP, Rw: herb trzynastopolowy, nad nim 3 hełmy, ARCHIMARS CHAL ET ELEC, u góry po prawej HB
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.14 g
Literatura: Dav. 9806

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 1 450 zł
Cena szacunkowa: 2 400 zł
Ilość odsłon: 476

— Oferty —

18-01-2018 22:01:35 przez: 055176
1)  2 400 zł
18-01-2018 20:34:31 przez: 055154
2)  2 300 zł
18-01-2018 21:59:37 przez: 054872
3)  2 000 zł

« powrót do listy