Niemcy, talar, 1861 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:00:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1861 A

Niemcy, talar, 1861 A

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:00:00
Numer:
151518
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm I 1861-1888, talar, 1861 A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 97, Dav. 780, Thun 266

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 722

— Oferty —

18-01-2018 21:59:22 przez: 055338
1)  190 zł
18-01-2018 17:49:11 przez: 054989
2)  185 zł
11-01-2018 20:57:04 przez: 055139
3)  125 zł
08-01-2018 20:07:37 przez: 054842
4)  120 zł

« powrót do listy