Niemcy, talar, 1769

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:53:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1769

Niemcy, talar, 1769

Cena wylicytowana: 3 000 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:53:40
Numer:
151583
Opis: Niemcy - Moguncja - Emeryk Józef 1763-1774, talar, 1769, Mainz, Aw: Popiersie w prawo, EMERIC IOSEPH DG A EP MOG S R I P G A C P EL EP, Rw: broń w wyszukanej, ozdobnej tarczy, powyżej korona, która rozdziela datę, poniżej tarczy X, EINE FEINE MARK
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.79 g
Literatura: Dav. 2427, Slg Walther 617

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 1 450 zł
Cena szacunkowa: 2 400 zł
Ilość odsłon: 229

— Oferty —

18-01-2018 21:53:39 przez: 055537
1)  3 000 zł
18-01-2018 20:27:17 przez: 055154
2)  2 900 zł
18-01-2018 18:54:36 przez: 055527
3)  2 500 zł
18-01-2018 09:23:31 przez: 055463
4)  1 500 zł

« powrót do listy