Niemcy, podwójny gulden, 1855

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:36:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, podwójny gulden, 1855

Niemcy, podwójny gulden, 1855

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:36:40
Numer:
151385
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian II Józef 1848-1864, podwójny gulden, 1855, Monachium, wybite z okazji odsłonięcia pomnika patronki Bawarii Matki Boskiej
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: na rewersie częściowo matowe tło
Literatura: AKS 168, Dav. 604, Thun 97

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 224

— Oferty —

18-01-2018 21:36:35 przez: 054989
1)  270 zł
18-01-2018 21:35:35 przez: 055479
2)  260 zł
17-01-2018 23:43:35 przez: 055454
3)  250 zł
18-01-2018 19:44:38 przez: 054872
4)  220 zł
16-01-2018 21:01:49 przez: 055349
5)  200 zł
17-01-2018 20:23:13 przez: 055274
6)  190 zł
13-01-2018 23:27:39 przez: 055179
7)  180 zł

« powrót do listy