Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1854

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:36:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1854

Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1854

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:36:20
Numer:
151469
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian II Józef 1848-1864, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1854, Monachium, wybity z okazji wystawy produktów przemysłowych i handlowych do Monachium
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 166, Dav. 603, Thun 95

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 363

— Oferty —

18-01-2018 16:07:44 przez: 054921
1)  800 zł
18-01-2018 19:44:21 przez: 054872
2)  780 zł
17-01-2018 15:44:42 przez: 055407
3)  700 zł
13-01-2018 23:27:02 przez: 055179
4)  620 zł
12-01-2018 12:07:27 przez: 054825
5)  600 zł
11-01-2018 21:05:08 przez: 055143
6)  580 zł
09-01-2018 06:46:49 przez: 054898
7)  540 zł

« powrót do listy