Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1837

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:35:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1837

Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1837

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:35:40
Numer:
151476
Opis: Niemcy - Bawaria - Ludwik I 1825-1848, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1837, Monachium, Unia monetarna południowych Niemiec
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 98, Dav. 581, Thun 75

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 288

— Oferty —

18-01-2018 16:05:07 przez: 054921
1)  700 zł
18-01-2018 19:43:31 przez: 054872
2)  680 zł
18-01-2018 19:22:36 przez: 054817
3)  600 zł
08-01-2018 19:53:30 przez: 054837
4)  560 zł
17-01-2018 15:43:41 przez: 055407
5)  520 zł
13-01-2018 23:26:24 przez: 055179
6)  460 zł
11-01-2018 21:01:24 przez: 055143
7)  440 zł

« powrót do listy