Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1844

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:35:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1844

Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1844

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:35:20
Numer:
151470
Opis: Niemcy - Bawaria - Ludwik I 1825-1848, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1844, Monachium
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczony
Literatura: AKS 74, Dav. 589, Thun 74

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 128

— Oferty —

18-01-2018 21:35:11 przez: 055416
1)  620 zł
18-01-2018 16:04:20 przez: 054921
2)  600 zł
18-01-2018 19:43:08 przez: 054872
3)  540 zł
17-01-2018 15:45:46 przez: 055407
4)  420 zł
13-01-2018 23:26:10 przez: 055179
5)  330 zł
11-01-2018 20:58:55 przez: 055143
6)  320 zł
09-01-2018 06:46:03 przez: 054898
7)  300 zł

« powrót do listy