Niemcy, talar, 1778 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:33:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1778 A

Niemcy, talar, 1778 A

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:33:40
Numer:
151422
Opis: Niemcy - Bawaria - Karol II Teodor 1777-1799, talar, 1778 A, Monachium, na ramieniu H.ST.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: justowanie na rewersie
Literatura: Hahn 345, Dav. 1964

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 144

— Oferty —

18-01-2018 21:33:37 przez: 055011
1)  175 zł
18-01-2018 21:31:52 przez: 055457
2)  170 zł
18-01-2018 20:55:07 przez: 055150
3)  165 zł
11-01-2018 20:49:32 przez: 055145
4)  155 zł
16-01-2018 06:59:56 przez: 054989
5)  150 zł
08-01-2018 20:17:47 przez: 054842
6)  120 zł

« powrót do listy