Niemcy, talar, 1863

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:33:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1863

Niemcy, talar, 1863

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:33:20
Numer:
151372
Opis: Niemcy - Badenia - Fryderyk I 1856-1907, talar, 1863, Karlsruhe
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 123, Dav. 530, Thun 30

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 120

— Oferty —

17-01-2018 15:42:25 przez: 055407
1)  240 zł
18-01-2018 20:54:29 przez: 055150
2)  240 zł
18-01-2018 19:41:34 przez: 054872
3)  220 zł
09-01-2018 06:45:01 przez: 054898
4)  180 zł

« powrót do listy