Niemcy, talar, 1832

Niemcy, talar, 1832

Niemcy, talar, 1832

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:32:40
151478
Opis: Niemcy - Badenia - Leopold I 1830-1852, talar, 1832, Karlsruhe
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie obrzeża na godzinie 12
Literatura: AKS 77, Dav. 519, Thun 19

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 181

1)  250 zł
2)  240 zł