Niemcy, talar, 1846 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:31:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1846 A

Niemcy, talar, 1846 A

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:31:20
Numer:
151386
Opis: Niemcy - Anhalt - Bernburg - Aleksander Karol 1834-1863, talar, 1846 A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczony
Literatura: AKS 16, Dav. 504, Thun 3

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 185

— Oferty —

18-01-2018 21:31:17 przez: 054989
1)  280 zł
18-01-2018 21:13:58 przez: 054839
2)  270 zł
18-01-2018 18:52:26 przez: 054852
3)  260 zł
18-01-2018 19:15:17 przez: 055179
4)  230 zł
18-01-2018 16:39:23 przez: 054921
5)  210 zł
11-01-2018 20:39:30 przez: 055139
6)  165 zł
16-01-2018 20:58:37 przez: 055349
7)  150 zł

« powrót do listy