Chiny, dolar, 1914 ( 3 rok republiki )

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:30:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Chiny, dolar, 1914 ( 3 rok republiki )

Chiny, dolar, 1914 ( 3 rok republiki )

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:30:20
Numer:
151317
Opis: Chiny - Yuan Shih-kai, dolar, 1914 ( 3 rok republiki )
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 26.82 g, ładny
Literatura: KM Y-329, Kann 646

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 303

— Oferty —

18-01-2018 21:12:20 przez: 054868
1)  185 zł
17-01-2018 14:16:28 przez: 055398
2)  180 zł
18-01-2018 18:34:20 przez: 055404
3)  170 zł
18-01-2018 09:13:23 przez: 055462
4)  160 zł
13-01-2018 23:37:51 przez: 054863
5)  150 zł
13-01-2018 23:23:29 przez: 055179
6)  130 zł
08-01-2018 20:18:40 przez: 054842
7)  120 zł

« powrót do listy