Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1622

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:26:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1622

Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1622

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:26:20
Numer:
151971
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1622, Królewiec, półpostać bez mitry książęcej, odmiana z napisem GEOR WILHELM, na rewersie skrócona data Z - Z po bokach tarczy herbowej
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany
Literatura: Shatalin GW22-10 (R2), Olding 39.a

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 888

— Oferty —

18-01-2018 21:25:45 przez: 054825
1)  860 zł
18-01-2018 21:25:45 przez: 055444
2)  840 zł
18-01-2018 21:25:31 przez: 055363
3)  740 zł
18-01-2018 21:23:06 przez: 055198
4)  720 zł
18-01-2018 20:46:45 przez: 055104
5)  560 zł
18-01-2018 20:57:51 przez: 054872
6)  500 zł
18-01-2018 20:52:47 przez: 054950
7)  440 zł
17-01-2018 20:17:31 przez: 055274
8)  320 zł
17-01-2018 18:14:27 przez: 055025
9)  310 zł
11-01-2018 22:37:33 przez: 055148
10)  300 zł
11-01-2018 20:31:15 przez: 055137
11)  290 zł
11-01-2018 11:43:50 przez: 055053
12)  280 zł
08-01-2018 21:50:22 przez: 054863
13)  260 zł
08-01-2018 19:17:35 przez: 054831
14)  250 zł
08-01-2018 18:26:15 przez: 054822
15)  240 zł

« powrót do listy