Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1544

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:25:00
151726
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, grosz, 1544, Królewiec, na rewersie PRVSS
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładna moneta, patyna
Literatura: Slg. Marienburg 1193, Voss. 1387

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 504

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  140 zł
4)  110 zł
5)  75 zł