Polska, talar, 1811

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:18:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, talar, 1811

Polska, talar, 1811

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:18:40
Numer:
151415
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, talar, 1811, Warszawa, litery I-B (mincerza warszawskiego Jana Benicke) pod gałązkami
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Dav. 247, Kahnt 1267, Kop. 3700 (R3), Plage 114, Berezowski 10 zł, H-Cz. 3461

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 1 050 zł
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Ilość odsłon: 441

— Oferty —

18-01-2018 15:36:11 przez: 054894
1)  2 500 zł
18-01-2018 17:36:31 przez: 055202
2)  2 400 zł
17-01-2018 22:57:28 przez: 054872
3)  2 000 zł
09-01-2018 20:47:10 przez: 054951
4)  1 200 zł
08-01-2018 21:24:39 przez: 054863
5)  1 100 zł
08-01-2018 19:37:19 przez: 054812
6)  1 050 zł

« powrót do listy