Polska, szóstak, 1661 GBA

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:11:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, szóstak, 1661 GBA

Polska, szóstak, 1661 GBA

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:11:00
Numer:
151533
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szóstak, 1661 GBA, Lwów, na awersie z herbem Ślepowron bez obwódki, końcówka napisu POL & SVE, litery GB-A, proste tarcze herbowe na rewersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Kop. 1642 (R)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 207

— Oferty —

18-01-2018 21:10:56 przez: 055123
1)  185 zł
18-01-2018 21:10:37 przez: 055198
2)  180 zł
18-01-2018 20:31:55 przez: 055258
3)  175 zł
10-01-2018 19:20:43 przez: 055009
4)  150 zł
14-01-2018 01:28:12 przez: 055152
5)  140 zł
10-01-2018 17:16:10 przez: 054998
6)  70 zł
09-01-2018 23:46:44 przez: 054962
7)  65 zł
09-01-2018 21:58:12 przez: 054934
8)  60 zł

« powrót do listy