Polska, szeląg, 1651 (1615)

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:03:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, szeląg, 1651 (1615)

Polska, szeląg, 1651 (1615)

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:03:00
Numer:
151986
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, szeląg, 1651 (1615), Wilno, omyłkowo zamienione cyfry daty na awersie - zamiast 1 - 5 jest 5 - 1
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta wycięta z końcówki blaszki
Literatura: Kopicki 3476 (R4), Ivanauskas 2SV39-19

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 346

— Oferty —

18-01-2018 20:47:28 przez: 054962
1)  125 zł
18-01-2018 20:47:54 przez: 055104
2)  120 zł
12-01-2018 21:02:28 przez: 055163
3)  85 zł
13-01-2018 21:31:55 przez: 054863
4)  75 zł
10-01-2018 17:12:00 przez: 054998
5)  65 zł

« powrót do listy