Polska, grosz, 1609

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:02:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, grosz, 1609

Polska, grosz, 1609

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:02:00
Numer:
151981
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, grosz, 1609, Kraków, u dołu rewersu herb Lewart w owalnej tarczy
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny
Literatura: Kop. 793,

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 486

— Oferty —

18-01-2018 21:01:51 przez: 055012
1)  330 zł
18-01-2018 21:01:23 przez: 055444
2)  320 zł
18-01-2018 20:56:47 przez: 055166
3)  210 zł
14-01-2018 14:43:13 przez: 054813
4)  200 zł
18-01-2018 20:35:42 przez: 055150
5)  190 zł
18-01-2018 19:43:06 przez: 055539
6)  150 zł
12-01-2018 22:35:38 przez: 054900
7)  125 zł
10-01-2018 17:09:00 przez: 054998
8)  105 zł
09-01-2018 23:38:23 przez: 054962
9)  95 zł
08-01-2018 19:43:32 przez: 054840
10)  85 zł
08-01-2018 18:56:10 przez: 054828
11)  75 zł
08-01-2018 18:35:34 przez: 054823
12)  65 zł

« powrót do listy