Polska, zestaw półtoraków

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:01:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, zestaw półtoraków

Polska, zestaw półtoraków

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:01:20
Numer:
151721
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, zestaw półtoraków, Bydgoszcz, w skład zestawu wchodzą półtoraki: 1 x 1621, 2 x 1622, 2 x 1623, 1 x 1624, 1 x 1625
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: razem 7 sztuk
Literatura:

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 200

— Oferty —

18-01-2018 21:00:49 przez: 054821
1)  55 zł
18-01-2018 20:34:32 przez: 055150
2)  50 zł
16-01-2018 09:16:57 przez: 054945
3)  42 zł
15-01-2018 13:07:57 przez: 055203
4)  36 zł

« powrót do listy