Polska, półtorak, 1623

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:01:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, półtorak, 1623

Polska, półtorak, 1623

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:01:00
Numer:
151983
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, półtorak, 1623, Bydgoszcz
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękny
Literatura: Górecki B.23.3.b (R1)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 192

— Oferty —

18-01-2018 21:00:45 przez: 055503
1)  40 zł
18-01-2018 20:32:54 przez: 055150
2)  38 zł
16-01-2018 20:49:59 przez: 055349
3)  30 zł
13-01-2018 21:26:19 przez: 054863
4)  24 zł

« powrót do listy