Niemcy, denar typu OAP, 983-1002

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:42:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, denar typu OAP, 983-1002

Niemcy, denar typu OAP, 983-1002

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:42:20
Numer:
205017
Opis: Niemcy - Saksonia - Otto III 983-1002, denar typu OAP, 983-1002, Krzyż z ODDO w kątach, DI GRA REX / Kapliczka z belkami wewnątrz, ATEAHLHT
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro , gięty
Literatura: Dbg 1167, Hatz IV

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 203

— Oferty —

18-01-2018 20:42:09 przez: 054831
1)  34 zł
18-01-2018 20:28:43 przez: 055153
2)  32 zł
15-01-2018 18:07:08 przez: 055206
3)  30 zł

« powrót do listy