Niemcy, denar, 983-1002

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:40:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, denar, 983-1002

Niemcy, denar, 983-1002

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:40:40
Numer:
205002
Opis: Niemcy - Frankonia - Wormacja- biskupstwo - Otto III 983-1002, denar, 983-1002, Kapliczka z krzyżykiem wewnątrz, ...M CI... / Krzyż prosty z kulkami i księżycem w kątach
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro , gięty
Literatura: Dbg 1914

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 108

— Oferty —

18-01-2018 17:30:59 przez: 055172
1)  38 zł
15-01-2018 17:59:32 przez: 055206
2)  36 zł

« powrót do listy