Niemcy, denar, 1018-1026

Niemcy, denar, 1018-1026

Niemcy, denar, 1018-1026

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:39:40
204962
Opis: Niemcy - Bawaria - Ratyzbona - ks. Henryk V Mozelski 1004-1026, denar, 1018-1026, Ratyzbona, mincerz Oc, Aw: Krzyż dwunitkowy z napisem wewntrz DVX HEINR; Rw: Kapliczka, pod nią OCH
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro , gięty i pęknięty, patyna
Literatura: Hahn 31f2/44

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 190

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  210 zł
4)  155 zł
5)  150 zł