Litwa, pieniądz (denar)

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:39:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Litwa, pieniądz (denar)

Litwa, pieniądz (denar)

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:39:20
Numer:
151990
Opis: Litwa - Michał Wasylewicz Czartoryski 1442-1489, pieniądz (denar), Kijów, kontrmarka z czterema kulkami ale bez Kolumny Gedymina, wybita na monecie tatarskiej (prawdopodobnie z Kaffy)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.57 g
Literatura: Huletski 2635 A (R IV)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 265

— Oferty —

18-01-2018 19:50:59 przez: 055343
1)  320 zł
18-01-2018 15:50:21 przez: 054909
2)  310 zł
17-01-2018 18:23:13 przez: 055421
3)  200 zł
14-01-2018 21:56:55 przez: 055196
4)  100 zł
09-01-2018 21:49:17 przez: 054955
5)  95 zł

« powrót do listy