Czechy, grosz praski

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:38:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Czechy, grosz praski

Czechy, grosz praski

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:38:00
Numer:
150333
Opis: Czechy - Karol IV Luksemburski 1346-1378, grosz praski, Aw: Korona i napis w podwójnym otoku; Rw: Lew czeski i napis w otoku
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.15 g
Literatura: Frynas B.28.3, Castelin 22

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 854

— Oferty —

18-01-2018 13:59:50 przez: 055366
1)  60 zł
11-01-2018 21:55:09 przez: 055148
2)  55 zł
11-01-2018 21:52:55 przez: 055034
3)  50 zł
09-01-2018 17:37:37 przez: 054931
4)  48 zł

« powrót do listy