Omajadzi, dirhem, 87 AH

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:36:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Omajadzi, dirhem, 87 AH

Omajadzi, dirhem, 87 AH

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:36:40
Numer:
151034
Opis: Omajadzi - Al Walid I 86-96 AH (705-715), dirhem, 87 AH, Herat
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.89 g
Literatura: Wilkes 295, Album 128

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 310

— Oferty —

18-01-2018 17:57:22 przez: 055390
1)  300 zł
18-01-2018 20:35:38 przez: 054872
2)  290 zł
18-01-2018 14:58:40 przez: 055480
3)  220 zł
16-01-2018 22:25:03 przez: 054923
4)  85 zł
13-01-2018 23:13:10 przez: 055179
5)  80 zł
09-01-2018 23:27:35 przez: 054962
6)  70 zł
09-01-2018 00:33:05 przez: 054893
7)  60 zł

« powrót do listy