Omajadzi, dirhem, 90 AH

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:36:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Omajadzi, dirhem, 90 AH

Omajadzi, dirhem, 90 AH

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:36:20
Numer:
151033
Opis: Omajadzi - Al Walid I 86-96 AH (705-715), dirhem, 90 AH, Ardashir Khurra
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.89 g, rzadki
Literatura: Wilkes 236, Album 128

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 268

— Oferty —

18-01-2018 16:07:53 przez: 055390
1)  520 zł
18-01-2018 20:33:23 przez: 055497
2)  500 zł
18-01-2018 14:58:15 przez: 055480
3)  320 zł
13-01-2018 23:12:41 przez: 055179
4)  140 zł
10-01-2018 12:54:05 przez: 054979
5)  135 zł
10-01-2018 11:57:37 przez: 054975
6)  130 zł
09-01-2018 23:27:15 przez: 054962
7)  125 zł
08-01-2018 18:57:52 przez: 054828
8)  120 zł

« powrót do listy