Rosja, 5 rubli, 1843 СПБ А-Ч

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:36:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, 5 rubli, 1843 СПБ А-Ч

Rosja, 5 rubli, 1843 СПБ А-Ч

Cena wylicytowana: 3 200 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:36:00
Numer:
151702
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, 5 rubli, 1843 СПБ А-Ч, Petersburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto próby 916, 6.51 g, ładne
Literatura: Bitkin 21, Fr. 155

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 3 200 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 1017

— Oferty —

15-01-2018 17:37:51 przez: 054894
1)  3 200 zł
12-01-2018 15:48:45 przez: 054992
2)  3 100 zł
13-01-2018 13:21:09 przez: 054872
3)  3 000 zł
08-01-2018 19:11:21 przez: 054831
4)  1 700 zł
08-01-2018 20:42:38 przez: 054857
5)  1 650 zł
08-01-2018 19:16:39 przez: 054830
6)  1 550 zł

« powrót do listy