Niderlandy, dukat, 1806

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:34:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niderlandy, dukat, 1806

Niderlandy, dukat, 1806

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:34:20
Numer:
68637
Opis: Niderlandy - Królestwo Holandii 1806-1810 - Ludwik Napoleon Bonaparte 1806-1810, dukat, 1806, Utrecht
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 3.46 g
Literatura: Delmonte 1176A, Fr. 325, Schulman 118a

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 191

— Oferty —

18-01-2018 12:28:14 przez: 055154
1)  1 000 zł
18-01-2018 14:56:21 przez: 054872
2)  980 zł
13-01-2018 23:10:37 przez: 055179
3)  700 zł
09-01-2018 23:54:39 przez: 054962
4)  660 zł
09-01-2018 08:46:24 przez: 054903
5)  620 zł

« powrót do listy