Niderlandy, dukat, 1777

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:33:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niderlandy, dukat, 1777

Niderlandy, dukat, 1777

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:33:20
Numer:
68634
Opis: Niderlandy - Holandia, dukat, 1777
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto 3.48 g, bardzo ładny
Literatura: Delmonte 775, Purmer Ho15, Fr. 250

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 951

— Oferty —

18-01-2018 12:27:46 przez: 055154
1)  1 300 zł
18-01-2018 13:03:20 przez: 055395
2)  1 250 zł
17-01-2018 12:58:14 przez: 055168
3)  1 100 zł
15-01-2018 21:16:38 przez: 054872
4)  1 000 zł
15-01-2018 20:19:02 przez: 054992
5)  960 zł
12-01-2018 07:56:40 przez: 055156
6)  900 zł
09-01-2018 08:13:24 przez: 054899
7)  880 zł
08-01-2018 18:16:58 przez: 054820
8)  860 zł
08-01-2018 20:28:07 przez: 054852
9)  660 zł
08-01-2018 18:27:55 przez: 054824
10)  620 zł

« powrót do listy