Bizancjum, solidus, 741-751

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:30:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Bizancjum, solidus, 741-751

Bizancjum, solidus, 741-751

Cena wylicytowana: 3 400 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:30:40
Numer:
151576
Opis: Bizancjum - Konstantyn V 741-775, solidus, 741-751, Konstantynopol, Aw: Popiersie Konstantyna z krzyżem na wprost, D N CONSTANTINS; Rw: Popiersie Leona III z krzyżem na wprost, D LEON P A MЧL Θ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto 4.46 g
Literatura: Sear 1550, DOC 1b

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 3 400 zł
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 348

— Oferty —

18-01-2018 20:30:32 przez: 055505
1)  3 400 zł
18-01-2018 19:54:57 przez: 055544
2)  3 300 zł

« powrót do listy