Niemcy, żeton miasta Memmingen, 1748

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:53:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, żeton miasta Memmingen, 1748

Niemcy, żeton miasta Memmingen, 1748

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:53:20
Numer:
149461
Opis: Niemcy - Memmingen - miasto, żeton miasta Memmingen, 1748, Aw: Panorama miasta, nad nim Orzeł, u góry napis DOMINE HUMILIA RESPICE, u dołu w odcinku S R I LIB CIV MEMMINGA, Rw: Siedmiowierszowy napis poziomy MEMORIAE / SECULARI / PACIS / WESTPHALICAE / MDCCXLVIII / D XXIV / OCTOBR
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 23 mm, srebro 2.43 g
Literatura: Nau 30

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 239

— Oferty —

18-01-2018 13:40:46 przez: 055476
1)  105 zł
18-01-2018 21:53:18 przez: 054967
2)  100 zł
18-01-2018 21:09:04 przez: 055150
3)  80 zł
14-01-2018 22:13:30 przez: 055197
4)  70 zł
11-01-2018 21:53:28 przez: 055148
5)  65 zł
08-01-2018 20:11:09 przez: 054842
6)  60 zł

« powrót do listy