Niemcy, talar, 1538

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Niemcy, talar, 1538

Niemcy, talar, 1538

Cena wylicytowana: 2 100 zł
Aukcja zakończyła się 11-01-2018 22:17:20
151248
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Frankonia - Jerzy z Ansbach i Albrecht Młodszy z Bayreuth 1536-1543, talar, 1538, Schawach
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.86 g, uszkodzenie w tle na awersie, patyna
Literatura: Dav. 8967, v. Schr. 667

Cena końcowa: 2 100 zł
Cena wywoławcza: 1 350 zł
Cena szacunkowa: 2 250 zł
Ilość odsłon: 818

1)  2 100 zł
2)  2 000 zł
3)  1 650 zł
4)  1 450 zł
5)  1 400 zł