Niemcy, szóstak, 1715 CG

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Niemcy, szóstak, 1715 CG

Niemcy, szóstak, 1715 CG

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 11-01-2018 22:17:00
151239
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm I 1713-1740, szóstak, 1715 CG, Królewiec
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: wytarty, patyna
Literatura: v. Schr. 443

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 343

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  75 zł